Attack on the Pentagon

Attack on the Pentagon


برخورد شتر با پنتاگون


ارتش آمريكا و دولت سايه در داخل آمريكا ، كه بازهاي دولت آمريكا آن را رهبري مي كنند ، متهم به دخالت در حادثه ۱۱سپتامبر ۲۰۰۱هستند . اين جناح نظامي به خاطر حمايت از مؤسسات صنايع نظامي آمريكا و ايجاد يك ارتش فضايي به اين اميد كه سلطه مطلق آمريكا در جهان محقق شود ، حملات ۱۱سپتامبر را طرح ريزي و اجرا كرده اند . ام فراتر از اين مؤسسه وحشتناك نظامي ، هدف از طراحي اين حملات ، برانگيختن ايده نبرد تمدنها بوده است … برگرفته از كتاب ۱۱سپتامبر ، انديشه ها و رازها به قلم محمد قدري سعيد و عبدالمنعم سعيد – مركز مطالعات سياسي استراتژيك الاهرام

آموزش هواپيماهاي غول پيكر در ۶ساعت
تضميني فقط ۱۵۰۰دلار آمريكا
شرايط لازم : تابعيت يك كشور عربي و حداكثر سن ۳۰سال


شرط انتقال به آموزش هواپيماهاي بزرگ و غول پيكر اين است كه هزار ساعت هوانوردي با هواپيماي كوچك تكميل شود. محمد عطا و مروان الشيحي فقط ۱۵۰۰دلار براي آموزش و تمرين هوانوردي به مدت ۶ساعت به كسي كه در مدرسه مركز شبيه سازي (Simulator) در منطقه اويالكا نشان و درجه مي داده است پرداخت كرده اند. در روز سه شنبه افراد هسته هاي چهارگانه به فرودگاههاي پرواز رسيدند.
گروه اول: محمد عطا، وائل الشهري، وليد الشهري، عبدالعزيز عمري و سطام السقاي اين پنج نفر هواپيماي آمريكن ايرلاينز به پرواز شماره ۱۱را كه به سوي لوس آنجلس مي رفت سوار شدند و هواپيما را در ساعت ۸و ۴۵دقيقه به برج شمالي مركز تجارت جهاني در نيويورك كوبيدند . آن زمان من براي سركشي پروژه هاي مركز تحقيقات و توليد سوخت به اصفهان رفته بودم و غروب كه به مهمانسرا برگشتم صحنه هاي آن را از سيماي جمهوري اسلامي ايران تماشا كردم . درست مانند فيلمهاي هاليوودي بود .
گروه دوم: مروان الشيخي، فائز الشهري، مهند اشهري، حمزه الغامدي و احمد الغامدي هواپيماي يونايتد ايرلاينز پرواز شماره ۱۷۵را سوار شدند و پس از تغيير مسير پس از گذشت ۱۸دقيقه از اصابت هواپيماي اول به برج شمالي، اين هواپيما نيز به برج جنوبي مركز تجارت جهاني كوبيده شد. تمامي شبكه هاي تلويزيوني و ماهواره اي سرار جهان اين حادثه را نشان دادند.
گروه سوم: خالد امحضار، ما جد مقعد، نواف الحزمي، هاني جنحورو سالم الحزمي هواپيماي آمريكن ايرلاينز پرواز شماره ۷۷فرودگاه دالاس را سوار شدند. آنها هواپيما را به سوي پنتاگون حركت دادند و در ساعت ۹و ۴۳دقيقه ( يعني يك ساعت پس از اولين برخورد به برج شمالي ) آن را به ساختمان پنتاگون كوبيدند!
گروه چهارم: در فرودگاه نيويورك نيز سعيد الغامدي، احمد الحزناوي، احمد النعمي و زياد جراح هواپيماي يونايتد ايرلاينز به شماره ۹۳را سوار شدند. اين هواپيما قبل از رسيدن به هدف با تمامي سرنشينان در پنسيلوانيا سقوط كرد. اين روايت آمريكايي از واقعه ۱۱سپتامبر است ! اينها از اعضاي القاعده و مامورين بن لادن بودند كه داستان جالبي دارد. روايات و تفاسير بسيار متعدد، بسيار بعيد مي دانند كه افرادي كه در غاريهاي تورابوراي افغانستان زندگي ميكردند بتوانند چنين عمليات دقيق و عجيبي انجام دهند. “تي يري ميسان” فرانسوي در كتاب پر فروش خود با عنوان “۱۱سپتامبر، حيله وحشتناك” اين عبارت شگفت انگيز را نوشته است: هيچ هواپيمايي با پنتاگون برخورد نكرده است. گزارش مجله فيگارو خاطرنشان ساخته كه اسامه بن لادن در ژوئيه 2001، هنگامي كه در بيمارستان آمريكايي دوبي تحت درمان قرار داشت، با مسئول اف بي آي در آنجا ديدار كرده است! در جريان حمله آمريكا به افغانستان نيز بن لادن دوبار در محاصره افتاد اما در كمال تعجب و حيرت سربازان اروپايي از حلقه محا صره گريخت ! هواپيمايي كه به پنتاگون برخورد كرد، پس از 500 كيلومتر طي مسير و فرار از دست رادارها و ماهواره ها با ساختمان كوتاه پنتاگون برخورد كرد. به احتمال قوي پنتاگون از داخل منهدم شده است. پدافندهاي ضدهوايي كه از ساختمان محافظت مي كنند فعاليتي نكردند.گزارشات متعددی اشاره دارند که هواپيماها از راه دور کنترل می شده اند و اسامی ۱۹ جوان عرب در ليست اوليه مسافرين هواپيما ها نبوده است !

اگر انجام عمليات هواپيما ربايي و اقداماتي چون عمليات 11 سپتامبر 2001 به اين آساني كه تا به حال گفته شده صورت مي گيرد ، پس چرا جوانان عرب و مسلمان عرب در سه دهه گذشته چنين عملياتي را بر عليه اهداف دشمن صهيونيستي به كار نبردند و چرا آن را جايگزين حربه ناكارآمد سنگ و تير و كمان نكرده اند ؟!! حتي شترسواري هم به اين راحتي نيست كه آمريكاييها مي گويند. اين قصه را مي توانيد در ضميمه اطلاعات تحت عنوان “۱۱سپتامبر، انديشه ها و رازها” بخوانيد.
http://sadrizadeh.persianblog.ir


/ 0 نظر / 6 بازدید